Księża rodacy

KSIĘŻA Z PARAFII SZCZEPANÓW

Ziemia szczepanowska dzięki wstawiennictwu Św. Stanisława BM  obfituje w liczne powołania kapłańskie.


(stan na 2003-11-03)

1. Ks. Bp Dr Jan Styrna, Diecezja Elbląska

2. Ks. Prałat Stanisław Kądziołka, 42-200 Częstochowa, ul. 3 Maja 10

3. Ks. Prałat Józef Pamuła, 32-860 Czchów, Plac Kazimierza Wielkiego 18

4. Ks. Prałat Stefan Gibała, ul. 9 Maja 2, 42-500 Będzin

5. Ks. Prałat Władysław Gibała, Piotrkowice 8, 33-170 Tuchów

6. Ks. Prałat Stanisław Budyn, Bergius str. 27, 3000 Hannover, Deutschland

7. Ks. Prałat Józef Leśniowski, ul. Chopina, 239-200 Dębica

8. Ks. Profesor Dr Antoni Żurek, ul. Plac Katedralny 1/6, 33-100 Tarnów, tel. 272423

9. Ks. Profesor Dr Waldemar Żurek, ul. Niecała 8, 20-080 Lublin

10. Ks. Kanonik Kazimierz Woda, Ciężkowice 35, 47-272 Gidle

12. Ks. Kanonik Dr Kazimierz Siemieński, Grzybno, 87-327 Bobrowo

13. Ks. Kanonik Władysław Urbański, Neukirchen, 3595 BRUNN A. D. Wild, Austria

14. Ks. Kanonik Dr Stanisław Urbański, 2881 Trattenbach 78 Austria tel. 0043 2641 8223

15. Ks. Kanonik Kazimierz Sznajder, 05-822 Milanówek, ul. Szkolna 5

16. Ks. Kanonik Bolesław Bolek, Bramki św. Maksymiliana Kolbe, ul. Kościelna 7, 05-875 Błonie, tel. (022) 725 60 49

17. Ks. Kanonik Eugeniusz Lis, 33-113 Zgłobice, Zbylitowska Góra, ul. Plebańska7, (014) 743024

18. Ks. Proboszcz Adam Pasierb, ul. Idzikowskiego 141, 42-522 Dąbrowa Górnicza – Tucznawa, tel. 032 – 2640645

19. Ks. Kanonik Edward Bryła, Parafia Bł. Karoliny Kózka, ul. M. Dąbrowskiej 41, 33-100 Tarnów

20. Ks. Kanonik Franciszek Olczak, Cieniawa 198, 33-333 Ptaszkowa, tel. (018) 4451713

21. Ks. Kanonik Józef Pyrek, Jankowa 103, 38-750 Bobowa, tel. (018) 3511811 w.95

22. Ks. Katecheta Stanisław Czuj, Zborowice 14, 33-190 Ciężkowice tel.(014) 6510402

23. Ks. Kanonik Stanisław Pałka, 38-323 Rożnowice, tel. (013) 4476018

24. Ks. Proboszcz Antoni Góra, Parzniewice 14, 97-373 Wola Krzysztoporska , woj. Łódź

25. Ks. Prefekt Stanisław Gibała, ul. Krzywa 2, 32-340 Wolbrom, tel. (032) 6462858

26. Ks. Kanonik Józef Mularz, ul. Uczestników Ruchu Oporu, 32-800 Brzesko, tel. (014) 6630147

27. Ks. Ryszard Kołodziej, Parafia pw. św. Wojciech BM, 32-721 Stary Wiśnicz 213

28. Ks. Prefekt mgr Andrzej Seidler, ul. Jana Wiktora 1a, 34-460 Szczawnica,

29. Ks. Prowincjał Dr Stanisław Styrna,

30. Ojciec Mgr Korneliusz Kłósek, ul. Jana Pawła II 16, 37-500 Jarosław

31. Ojciec Mgr Prefekt Bogdan Reczek, 00-099 Warszawa, ul. Senatorska 31, tel.(022) 8271520

32. Ojciec Prefekt Mgr Józef Potępa, Kraków, ul. Chełmońskiego 31

33. Ojciec Władysław Halik, Mision Catholique, P.B. 609 Bouafle, Wybrzeże Kości Słoniowej, AFRICA, tel. 00225 30 689027, e-mail: Whalik@yahoo.fr

34. Ks. Leon Legutko, 42-340 Pińczyce

35. Ks. Ręczak

36. Ks. Mgr Zbigniew Wielgosz, Szczepanów

37. Ks. Mgr Marek Sarlej, Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych, 42-546 Sosnowiec Juliusz ul. Czołgistów 14 tel. (032) 2920194

38. Ks. Mgr Wiesław Baniak, ul. Ks. Stefana Pawlickiego 1, 30-320 Kraków

39. Ojciec Mgr Franciszek Woda SJ, Mukasa Seminary, Choma, Zambia. AFRICA

40. Ojciec Prefekt Andrzej Tupek, ul. Dzielskiego 1, 31-465 Kraków, tel. (012) 4130508 wew. 22

41. Ks. Dr Jerzy Bajda, ul. Janusza Korczaka 16, 05-400 Otwock, tel. (022) 7199227